Menedżerowie Intela i IBM-a staną przed sądem
19 października 2009, 14:55Menedżerowie Intela i IBM-a zostali oskarżeni przez amerykańską komisję giełd (SEC) o nielegalne wykorzystywanie poufnych informacji do gry na giełdzie. Dzięki temu różne osoby zarobiły nielegalnie około 25 milionów dolarów.
« poprzednia strona następna strona » … 81 82 83 84 85 86 87

